WILDFLOWER BY KENZA
Kenza är ju en tjej med många bollar i luften och nu såg jag att hon designat skor också, tillsammans med Wildflower. Riktigt fina! Jag gillar alla modellerna faktiskt, speciellt de platta sandalerna och klackarna med runda nitar. Vad tycker du om kollektionen? Mer bilder finns här. / Swedish blogger Kenza has designed shoes together with Wildflower. I like all the styles but especially the flat sandals and the heels with the round studs. Do you like the collection? Click here for more pictures.


Tycker alla modeller liknar andra skor rätt mycket, och är lite för sammanhängande. Men fina är dom ändå :)
[Reply]
Johanna Reply:
oktober 27th, 2009 at 20:29
Ja, jag tycker man ser många likheter med skor från Jimmy Choo, men de var fina ändå :)
[Reply]
Vilka läckra skor!
[Reply]
sv: ja, gör det! :) det är i alla fall bättre än dom andra som säljs på ICA osv. skulle vara roligt att se vad du tycker om dom! :=)
[Reply]
jag tycker inte att de skorna var ngt speciellt, de är inte fula men det känns som att jag har sett dom tusen gånger förr, inget nytt!
[Reply]
sv: tahiti låter intressant. vilket märke? :)
[Reply]
Jag gillar alla men favoriterna är nog de två i mitten, superheta!
kram gumman
[Reply]
svar: din kommentar va tom? :)
[Reply]
nej de har dom inte så de var säker dom du klämde på ;)
[Reply]
Endel var riktigt fina. Jag blir bara så avis – jag vill också designa skor! :D
[Reply]
Jag fick inga omedelbara cravings, men skulle inte säga nej till ett enda av paren om jag fick dem direkt!
[Reply]
Tycker också om de med remmarna och runda nitar, de var snyggast! Fast lite tråkigt att dom kopierat vissa rakt av, som Gucci.
[Reply]
Hehe, Jeffree är fierce!
Vad kul, hoppas att det är många som budar nu :)
[Reply]
Hej
kan inte du tipsa om ett par snygga vita högklackade stövlar? helst under 500??
[Reply]
Johanna Reply:
oktober 31st, 2009 at 20:59
Ett inlägg om det kommer upp imorgon! :)
[Reply]
de är tjusiga.
[Reply]
Riktigt snygga skor faktiskt :D
[Reply]
tycker dom är skitsnygga :)
[Reply]
Dom var riktigt heta!!
Hur mås livet för våran skofantast? =)
[Reply]
Jag tycker att alla är väldigt fina =) dock inga nyheter och alla är rätt lika =/ Men fortfarande väldigt snygga =)
[Reply]
Ja, de var fina!
[Reply]
har du designat några med kilklack jag döööör för ett par som du har i din blogg vill jätte gärna ha ett par såna
[Reply]
Johanna Reply:
september 26th, 2010 at 10:00
Jag har inte designat några skor alls, men det skulle vara kul att försöka nångång :)
[Reply]
Gott nytt år!
[Reply]